pracownik magazynu odzieżowego in gądki

job type
praca tymczasowa

location
gądki, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
52032
phone
+48 785102806

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży odzieżowej!

Zależy Ci na przyjaznej atmosferze i życzliwym podejściu, pełnym etacie i darmowym transporcie do pracy?

Świetnie trafiłeś!

oferujemy

  • stawkę 15,50 zł brutto/h
  • premie frekwencyjną i wydajnościową nawet do 300 zł miesięcznie
  • ciepłe , zimne napoje za darmo
  • pracę na pełen etat
  • bezpłatny dojazd z Poznania, Gniezna i Jarocina, Śremu, Kościana
  • opiekę Team Leadera przez 8 godzin na miejscu pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy
  • dobrą atmosferę w pracy

zadania

  • kontrolowanie jakości odzieży ze zwrotów
  • składanie, pakowanie i metkowanie odzieży
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

  • Praca, którą będziesz wykonywać jest lekka, nie będziesz dźwigać , nie będziesz pracować w hałasie.

oczekujemy

  • zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (6 – 14:15 / 14:15 – 22:30 / 22:15 – 6:15)
  • chęci i motywacji do pracy
  • uśmiechu na co dzień :)