pracownik magazynu in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
reference number
52563

Nie masz uprawnień na wózki widłowe a chciałbyś spróbować swoich sił w pracy na magazynie? Poszukujemy pracowników magazynu dla naszego Klienta- globalnego koncernu z branży automatyki przemysłowej

Miejsce pracy -Łódź-Chojny

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawkę miesięczną
  • Pracę na 3 zmiany( 5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-05:30)
  • Benefity-Ok System, LuxMed
  • Ciekawe szkolenia wewnętrzne np. z jakości, rysunku technicznego
  • Opiekę doświadczonego konsultanta Randstad
  • Miłą atmosferę

zadania

  • Właściwa alokacja materiałów pobranych z magazynu na teren produkcyjny,
  • Raportowanie, zgłaszanie i monitorowanie wszelkich niezgodności towarowych i systemowych według przyjętych zasad,
  • Uzupełnianie stanów materiałowych na obszarach produkcyjnych i wspomagających,
  • Weryfikacja stanów magazynowych i utrzymywanie zgodności półka-system,
  • Nienaganne obchodzenie się z towarem, w tym ze sposobami składowania.

responsibilities

  • Wykształcenie: średnie / zawodowe,
  • Doświadczenie: mile widziane min. 2 lata,
  • Sumienność, staranność, uczciwość, otwartość,
  • Umiejętności: MS Office,
  • Doświadczenie w pracy fizycznej /doświadczenie w pracy w obszarach magazynowych.