pracownik magazynu in opole

job type
praca tymczasowa

location
opole, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
47980
phone
+48 693 470 594

Lubisz pracować w magazynie? Nie boisz się jeździć wózkiem widłowym?

Dla największego producenta profili aluminiowych w Polsce i czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie poszukujemy 10 osób do pracy na magazynie, jako operator wózka widłowego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie frekwencyjne i kwartalne
  • dodatki zmianowe
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • benefity pracownicze - pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • układanie towaru na magazynie
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • gotowości do pracy na trzy zmiany
  • uprawnienia na wózki widłowe (preferowane)

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści MAGAZYN-A na nr 693 470 594. Skontaktujemy się z Tobą!!!