pracownik magazynu. in stryków

job type
praca stała

location
stryków, łódzkie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57767
phone
+48 501327839

Masz uprawnienia na wózki widłowe? Pracowałeś w magazynie ? Mamy coś dla Ciebie!! Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Magazynu.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię miesięczną

zadania

  • przygotowanie materiałów pod zlecenia produkcyjne.
  • lokowanie materiałów z produkcji w magazynie.
  • ręczne prace transportowe oraz obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym.
  • przyjmowanie dostaw komponentów / wysyłka produktów gotowych.
  • kontrola stanów magazynowych i utrzymywanie porządku na magazynie.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT