pracownik pomocniczy magazynu in chorzów

job type
praca tymczasowa

location
chorzów, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56970
phone
+48 605331570

Chcesz podjąć pracę od zaraz? - Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Poszukujemy osób chętnych do pracy na magazynie w świetnie zlokalizowanym parku logistycznym w Chorzowie!

oferujemy

  • pracę OD ZARAZ - dzisiaj przychodzisz do naszego biura, jutro idziesz do pracy!
  • wypłaty zawsze na czas
  • wysokie wynagrodzenia ( atrakcyjna stawka godzinowa, soboty płatne podwójnie, premie do 200 zł netto, dla chętnych ekstra dodatki za pracę w święta)
  • umowę zlecenie
  • pracę u jednego z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce.

zadania

  • proste prace magazynowe,
  • układanie towaru na półki, kompletowanie zamówień
  • sortowanie paczek

oczekujemy

  • Twojej chęci do pracy!

Jeśli masz pytania dotyczące oferty - zadzwoń Martyna Kaczmarczyk 605 331 570, lub przyjdź do naszego biura w Katowicach.