pracownik pomocniczy produkcji in węgierska górka

job type
praca tymczasowa

location
węgierska górka, śląskie
job category
produkcja
reference number
52580

job description

Hej, mamy pracę dla Ciebie!

Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz znaleźć pracę na dłużej? Nie chcesz tracić czasu na długi dojazd do pracy? Mamy dobrą ofertę pracy w Twojej okolicy!

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, mającej swoją siedzibę w Węgierskiej Górce poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik pomocniczy produkcji

oferujemy

  • wynagrodzenie ok. 2000 zł netto
  • II zmiany (od poniedziałku do piątku)
  • pracę na wakacje lub dłuższe zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową – odprowadzamy wszystkie składki
  • pracując z nami masz prawdo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na okolicznym rynku pracy

zadania

  • prace pomocnicze przy produkcji

responsibilities

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • motywacji do pracy
  • komunikatywności, otwartości