pracownik pomocniczy in bydgoszcz

job type
praca tymczasowa

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
reference number
51574

Rozpoczęły się wakacje, a Ty masz więcej wolnego czasu i chcesz zarobić na swoje wymarzone podróże ?Mamy dla Ciebie rozwiązanie- oferujemy różne oferty pracy na wakacje i na okres stały.Ty decydujesz gdzie chcesz pracować !

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie lubi umowę o pracę tymczasową
  • wolne weekendy !
  • pracę w systemie I lub III zmianowym
  • zdobycie doświadczenia w branżach: elektronicznych, cukierniczych i tworzyw sztucznych
  • lekką i przyjemną pracę
  • fajne wynagrodzenie plus dodatki

zadania

  • przygotowywanie i kompletowanie zamówień do wysyłki
  • ręczny montaż elementów
  • odbiór detali
  • kontrolę jakości wyprodukowanych elementów

responsibilities

  • chęci do pracy
  • zaangażowania
  • pozytywnego nastawienia !

Jeśli jesteś zainteresowany/a Aplikuj, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 605124720 ! Wyślij SMS o treści wakacje a my na pewno oddzwonimy !