pracownik produkcji, 2 zmiany in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
reference number
47127

Poszukujesz swojej pierwszej pracy? A może chcesz zmienić pracę, którą aktualnie wykonujesz? Chcesz zdobyć dodatkowe doświadczenie w branży elektronicznej?

Dobrze trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy!

Randstad Polska jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej. Obecnie poszukujemy pracowników obszaru produkcji, montażu i magazynu dla wiodącej na rynku światowym firmy produkującej urządzenia elektroniczne!

Lokalizacja - Łódź (Olechów)

oferujemy

  • stawkę godzinową - 15,50 zł brutto,
  • kartę sportową OK SYSTEM za niewielką cenę,
  • zniżki do kina, teatrów, restauracji itp.,
  • prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie,
  • smaczne i tanie obiady,
  • sympatycznych i pomocnych koordynatorów,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • parking dla pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

zadania

  • czynności magazynowe,
  • montaż podzespołów elektronicznych,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • pakowanie gotowych produktów do wysyłki.

responsibilities

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14/14-22),
  • zdolności manualne.

Zadzwoń - 669 309 501