pracownik produkcji cewek in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52417

Masz dość uciążliwych warunków pracy? Chcesz pracować w cichym i czystym miejscu?

Świetnie trafiłeś! Szukamy operatorów działu produkcji cewek!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń
  • opiekę medyczną LUX MED
  • kartę sportową Ok System
  • opiekę konsultanta Randstad
  • miłą atmosferę
  • czyste i ciche miejsce pracy

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji takich jak: nawijarki, pracy, testery automatyczne
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym

responsibilities

  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości do poszerzania swojej wiedzy
  • zdolności manualnych
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych itp.