pracownik produkcji hydro in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51912

Szukasz nowej pracy? Chcesz zdobywać nowe doświadczenie zawodowe? To oferta dla Ciebie!

Randstad Polska - agencja zatrudnienia, poszukuje chętnych osób na stanowisko: pracownik produkcji (lokalizacja: Łódź – ul. Graniczna).

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę godzinową + atrakcyjną premię frekwencyjną,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!

zadania

  • obsługa maszyn,
  • wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • montaż,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

responsibilities

  • możliwości do podjęcia pracy od zaraz,
  • gotowości do pracy w systemie 3 – zmianowym lub 4 – brygadowym,
  • motywacji do pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • aplikuj na to ogłoszenie,
  • zadzwoń na numer 725 305 705.