pracownik produkcji- lekkie prace montażowe! in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
produkcja
reference number
47663

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Prześlij CV- prowadzimy rekrutację na stanowisko: pracownik produkcji

Firma zajmuje się produkcją podsufitek dla branży automotive, dla swoich pracowników zapewnia dojazd z Jastrzębia Zdroju do Tychów!

oferujemy

  • stałe wynagrodzenie miesięczne oraz atrakcyjny pakiet premiowy
  • umowę o pracę tymczasową (umowa oskładkowana, opłacone składki zdrowotne i ZUS)
  • dodatki wynikające z kodeksu pracy oraz bonusowe elementy wynagrodzenia
  • pracę w systemie trzyzmianowym od zaraz
  • zapewniony transport pracowniczy

Ponadto:

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

lekkie prace w zależności od stanowiska:

  • klejenie
  • montaż
  • pomoc pracownikom z działu szwalni (donoszenie/dowożenie elementów i półproduktów)

responsibilities

  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualnych

Oferta pracy tymczasowej

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr agencji zatrudnienia 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.