pracownik produkcji, monter in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
reference number
47188

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy w systemie 2-zmianowym! Już nie będziesz musiał pracować w nocy!

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta sprzętu elektronicznego, poszukujemy osób do pracy w Łodzi (Olechów).

oferujemy

  • benefity: karta sportowa już od 40 zł miesięcznie, prywatna opieka medyczna w niskiej cenie, zniżki na zakupy i do restauracji
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • parking dla pracowników
  • dostęp do stołówki pracowniczej (dwudaniowy obiad już za 4 zł)
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu
  • miłą atmosfera i przyjazne środowisko pracy w tym klimatyzowaną halę produkcyjną, wykorzystującą nowe technologie

zadania

  • przygotowanie i pakowanie komponentów
  • montaż podzespołów
  • kontrola jakości produktów (przeprowadzanie prób i testów jakościowych)

responsibilities

  • podstawowej znajomości komputera
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym

Zainteresowany/a? Prosimy o kontakt 669 309 501