pracownik produkcji/ pakowacz in słupsk

job type
praca tymczasowa

location
słupsk, pomorskie
job category
produkcja
reference number
50930

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Poszukujesz pracy stabilnej i mieszkasz na terenie Słupska? Masz doświadczenie w środowisku produkcyjnym? Właśnie dla naszego klienta poszukujemy:

pracowników produkcji/pakowaczy!

oferujemy

  • Pracę zarówno dla kobiet i mężczyzn,
  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwości nauki i rozwoju, nie musisz mieć doświadczenia nasz klient i jego pracownicy wszystkiego Cię nauczą,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,

zadania

  • praca na produkcji opakowań plastikowych,
  • proste montowanie elementów z tworzywa sztucznego,

responsibilities

  • chęci i zapału do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do pracy 3 – zmianowej,
  • umiejętności pracy w systemie 4 brygadowym,

Jesteś ciekawy pracy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! Możesz również zadzwonić i dowiedzieć się więcej na temat danej oferty 501 331 944 !