pracownik produkcji, pakowania z uprawnieniami na wózki widłowe in siemiatycze

job type
praca tymczasowa

location
siemiatycze, podlaskie
job category
produkcja
reference number
52616

Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy?Zależy Ci, żeby zawsze Twoje wynagrodzenie było na czas?

Poszukujesz stałej oferty pracy ?Jeśli na wszystkie pytania udzielisz pozytywnej odpowiedzi- to jest to idealna praca dla Ciebie! :)

oferujemy

  • Zapewniamy dojazd na trasie Biała Podlaska- Siemiatycze nieodplatnie
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • dodatek nocny za pracę w godzinach nocnych;
  • wynagrodzenie zawsze na czas;
  • stabilne zatrudnienie;
  • benefity pozapłacowe;
  • zdobycie cennego doświadczenia;
  • szkolenia i rozwój;
  • stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
  • ciepły posiłek każdego dnia.

zadania

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i pracy na produkcji
  • elastyczność
  • proste prace manualne;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

responsibilities

  • ważna książeczka SANEPID;
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym bądź trzyzmianowym

Kontakt telefoniczny poniedziałek - piątek 8:00-16:00 pod numerem telefonu 693.470.492

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij SMS o treści OPERATOR na nr telefonu 693.470.492!!

Oddzwonimy do Ciebie !!!  Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47