pracownik produkcji selection box in skarbimierz-osiedle

job type
praca tymczasowa

location
skarbimierz-osiedle, opolskie
job category
produkcja
reference number
50395

Zastanawiałeś się jak to jest pracować w globalnym koncernie przekąskowym gdzie produkowane są takie marki jak 3Bit, Milka, Oreo? Dla Naszego Klienta, firmy Mondelez Polska Production Sp. z o. o., prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia, my wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe - nowa stawka
  • premie do 15% i inne dodatki
  • opiekę Konsultanta Randstad
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz rabaty do 50% (restauracje, sklepy, bilety do kin)
  • bezpłatny dojazd m.in.: z Brzegu, Lewina Brzeskiego, Grodkowa, Nysy, Namysłowa, Olszanki, Wiązowa oraz Pisarzowic

zadania

  • manualne pakowanie wyrobów spożywczych
  • drobne prace porządkowe
  • zapewnienie efektywnego procesu produkcji
  • stosowanie się do obowiązujących standardów organizacji, czystości i higieny w miejscu pracy

responsibilities

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym (czterobrygadowym)
  • zdolności manualnych
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracodawcy
  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź chęć jej wyrobienia