pracownik produkcji - stała praca z atrakcyjnym wynagrodzeniem in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
produkcja
reference number
52553

Szukasz stałej pracy, która zapewnić Ci atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie?

Jeśli posiadasz książeczkę SANEPID i chcesz pracować dla jednej z wiodących agencji pracy - APLIKUJ JUŻ DZIŚ !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • obiady pracownicze
  • prace w systemie dwu lub trzy zmianowym
  • możliwość wypracowania płatnych nadgodzin
  • atrakcyjne premie
  • pakiet Benefitów ( kartę sportową OK System , zniżki na zakupy on-line oraz

do restauracji, dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover )

zadania

  •  przygotowanie surowców do produkcji
  • sortowanie, odważanie, nakładanie surowca
  • kontrola jakościowa, sortowanie
  • pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze

responsibilities

  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia