pracownik produkcji szklanych tafli in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
50939

Dla renomowanej i nowoczesnej holenderskiej firmy produkcyjnej, która posiada 26 lokalizacji na całym świecie i właśnie otworzyła centrum produkcyjne w Warszawie, poszukujemy osób z doświadczeniem technicznym/mechanicznym do pracy przy obsłudze szklanych tafli.

oferujemy

  • atrakcyjne zatrudnienie: stawka godzinowa 18 zł-20 zł brutto oraz możliwość podwyżki
  • długofalową współpracę (projekt przewidziany jest na 1,5 roku)
  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę na pełen etat, weekendy są wolne
  • dobrą lokalizację miejsca pracy : dawne FSO, swobodny dojazd komunikacją miejską
  • miłą atmosferę w pracy

zadania

  • proste prace montażowe szkła, blach aluminiowych ram, uszczelek,
  • załadunki i rozładunki za pomocą wózka widłowego (dla osób z uprawnieniami),
  • magazynowanie materiałów,
  • raportowanie do przełożonego

responsibilities

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym etacie
  • motywacji i otwartości do nauki nowych umiejętności
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • smykałki "technicznej"
  • mile widziane doświadczenie jako mechanik/operator