pracownik produkcji, szlifierz, galwanizer in zawiercie

job type
praca tymczasowa

location
zawiercie, śląskie
job category
produkcja
reference number
50742

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie produkującej okucia okienne i drzwiowe? Szukasz pracy lub chciałbyś ją zmienić? Odkryj PLUSy pracy z Randstad. Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenia plus 30% premii regulaminowej
  • pracę w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury zakładu
  • pakiet benefitów randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)

zadania

  • obsługa maszyn manualnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)
  • mile widziane doświadczenie przy szlifowaniu wyrobów z aluminium
  • odpowiedzialności, dokładności oraz precyzji
  • motywacji, chęci do pracy