pracownik produkcji - złap dodatkowe 1000 zł za samą obecność! in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52480

Każdego dnia wychodzisz z domu i nie możesz obyć się bez swoich ulubionych gum? Jeżeli tak aplikuj! Dołącz do Nas , a na pewno Ci ich nie zabraknie!

Przyjdź na spotkanie i żuj razem z Nami!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań, Rataje

Możliwość dojazdu liniami: 1, 5, 17 oraz 65

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: w 1 roku pracy 17,51 – 18,49 zł./h brutto, a w 2 roku pracy możesz zarobić nawet 18,51 – 19,53 zł./h brutto
  • dopiero rozpoczynasz swoją karierę? Sfinansujemy Tobie kursy na wózki widłowe oraz wciągniki i żurawie
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów)
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie- pyszny obiad już za ok. 6 złotych, darmową kawę i herbatę bez ograniczeń
  • bezpłatny parking koło Twojego miejsca pracy
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze
  • pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat  (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy)

zadania

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy maszynach produkcyjnych/pakujących, dosypywanie składników lub inne proste prace pomocnicze.

responsibilities

  • zaangażowania
  • gotowości do pracy 3 zmianowej
  • posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia ( pokrywamy koszty)
  • nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowany?

 ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 - ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach lub wyślij zgłoszenie poprzez formularz!