pracownik produkcji in będzin

job type
praca tymczasowa

location
będzin, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57801
phone
+48 601062557

Szukasz zatrudnienia lub chcesz zmienić dotychczasową pracę?

Agencja Pracy Randstad, dla swojego Klienta - czołowego producenta materiałów budowlanych w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacamy składki ZUS)
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy

zadania

  • prace produkcyjne
  • obsługa maszyn
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • dobrego dojazdu do dzielnicy: Będzin - Łagisza
  • doświadczenia w pracy produkcyjne