pracownik produkcji in belsk duży

job type
praca tymczasowa

location
belsk duży, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
51194

job description

Wakacje z pracą w Ferrero!

Poszukujesz pracy na wakacje? Jesteś ciekawy jak powstają najsmaczniejsze słodycze w Ferrero?

Podejmij współpracę w renomowanej firmie i zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w Ferrero w Belsku Dużym k/Grójca

oferujemy

• atrakcyjną stawkę godzinową 16,65 -19,00 zł

• umowa o pracę tymczasową

• dodatkowe benefity : karta medyczna, sportowa w atrakcyjnej cenie oraz pakiet zniżek

zadania

• lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

responsibilities

• książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (8godz.) lub 4-brygadowym (12godz.)

• mile widziana zręczność

ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO ZAKŁADU PRACY!

Jak się do nas zgłosić?

Masz dwie możliwości:

1.      z chęcią poznamy Cię osobiście - znajdziesz nas w budynku Gminy w Belsku Dużym, lewe skrzydło przy policji.

2.      możesz wysłać SMS o treści ,,PRACA‘’ na numer 501 324 192 oddzwonimy najszybciej jak to możliwe i opowiemy o szczegółach oferty!

Z kandydatami z Radomia, Pionek, Kozienic, Zwolenia spotykamy się cyklicznie w Radomiu - zadzwoń i dowiedz się kiedy jest najbliższe spotkanie!