pracownik produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
reference number
53858
phone
+48 669 335 065

Szukasz stałej pracy przy produkcji? Dobrze trafiłeś. Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych i zmotywowanych do podjęcia pracy na stanowiska produkcyjne. Nie zwlekaj zostaw swoje namiary.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacane, płatne urlopy),
  • wynagrodzenie 2860 zł brutto / m-c,
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • przejście w struktury firmy już po 3 miesiącach,
  • wypłatę zawsze na czas,
  • pakiet benefitów Randstad +.

zadania

  • prosta obsługa linii produkcyjnej,
  • zaopatrywanie maszyn w półprodukty,
  • odbiór elementów z produkcji,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • sortowanie i układanie wytworzonego produktu,
  • wsparcie operatorów maszyn w bieżącej produkcji.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki.