pracownik produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
47075
phone
+48 504143981

Dla naszego klienta poszukujemy 10 osób chętnych do pracy od zaraz.

Cztery różne wydziały produkcyjne, branża tworzyw sztucznych.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

oferujemy

  • stabilne zarobki zawsze na czas: wynagrodzenie podstawowe 2300 zł brutto + premie uznaniowe do 1000 zł brutto miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy)
  • realna możliwość przejścia w struktury Klienta już po 6 miesiącach współpracy agencyjnej
  • pakiet benefitów Randstad Plus dla chętnych ( karta Multisport, opieka Medicover, prywatne ubezpieczenie grupowe)
  • atrakcyjny system poleceń 700 zł netto (premia za polecenie kolejnych pracowników)
  • paczki świąteczne/ paczki Mikołajkowe/ owocowe poniedziałki dla Wszystkich Pracowników
  • dla najlepszych pracowników kurs OWW finansowany przez pracodawcę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca przy linii produkcyjnej
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 lub 3- zmianowym równoważnym
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • odpowiedzialności
  • zmysłu technicznego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych