pracownik produkcji in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57788
phone
+48 693470027

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Aplikuj już dziś - rekrutujemy do nowej firmy Sest-luve!

oferujemy

  • umowę o prace tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod strukturę firmy
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • liczne pakiety i benefity m.in prywatna opieka medyczna, OK System (karnety, tańsze bilety do kina, na siłownie), wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków
  • wysokie wynagrodzenie + atrakcyjne premie!
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • liczne szkolenia

zadania

  • udział w procesie produkcji parowników
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • obsługi elektronarzędzi typu wiertarka, wkrętarka, lutownica - mile widziane
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolności manualne
  • podstawowa umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych takich jak: metr, suwmiarka itp.