pracownik produkcji in gliwice

job type
praca tymczasowa

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57837
phone
+48 697801021

Interesuje Cię praca na produkcji w branży automotive? Poszukujesz pracy na terenie Gliwic? Mamy super ofertę dla Ciebie! Wyślij nam swoje CV już dziś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - 16,60zł brutto/h!
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • premie frekwencyjne do 700zł brutto
  • możliwość skorzystania z pakietów i rabatów m.in. karta sportowa Multisport, Medicover, zniżki na bilety do kin itp.

zadania

  • obsługa pras i wytłaczarek
  • współpraca z innymi działami produkcyjnymi
  • wizualna kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęci i zaangażowania
  • motywacji do pracy