pracownik produkcji. in grodzisk mazowiecki

job type
praca tymczasowa

location
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
48016
phone
+48 697894189

Szukasz pracy? Chcesz sobie dorobić? Obecnie dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób do pracy w niepełnym wymiarze godzin.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową za każdy przepracowany dzień!
  • stawkę 20 zł brutto/h!
  • dodatek za pracę w porze nocnej
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )
  • deputaty w postaci świeżego pieczywa na stołówce
  • bezpłatne ciepłe i zimne napoje
  • bezpłatny transport - Skierniewice/Żyrardów/Jaktorów
  •  pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie pieczywa
  • kontrola jakości wyrobu produkowanego
  • segregacja nieprawidłowych wypieków

oczekujemy

  • gotowości do pracy w niepełnym wymiarze godzin - praca 2-3 razy w tygodniu
  • książeczki Sanepid