pracownik produkcji in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52307

Kończysz szkołę i szukasz pracy? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Zdobądź je z nami! Mamy dla Ciebie pracę w Łodzi (okolice szpitala Matki Polki), od zaraz, z dogodnym dojazdem ( autobus pod same drzwi zakładu z rozkładem dostosowanym do Twoich zmian). Zgłoś się do nas już teraz!

oferujemy

  • pracę od „zaraz” w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bardzo dobre i stabilne warunki pracy
  • przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
  • prace w systemie zmianowym ( 3-zmiany lub 4-brygady)
  • stawkę godzinową + premię frekwencyjną
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • zniżki do kina, teatru

zadania

  • proste prace produkcyjne
  • wizualna kontrola detalu
  • obsługa maszyn

responsibilities

  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym lub 4 - brygadowym
  • zaangażowania

Chcesz dowiedzieć się szczegółów?

  • zadzwoń -  ​725 305 705
  • aplikuj