pracownik produkcji in skarbimierz-osiedle

job type
praca tymczasowa

location
skarbimierz-osiedle, opolskie
job category
produkcja
reference number
47616

Szukasz stabilnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie pracując w najsłodszej fabryce w Twojej okolicy? Zastanawiałeś się jak to jest pracować w globalnym koncernie przekąskowym gdzie produkowane są takie marki jak 3Bit, Milka, Oreo? Dla Naszego Klienta, firmy Mondelez Polska Production Sp. z o. o., poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji.

oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe (nowa stawka) + premie do 15% i inne dodatki

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)

- opieka Konsultanta Randstad na miejscu

- perspektywę długofalowej współpracy

- profesjonalne szkolenie wprowadzające

- dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna oraz rabaty do 50% (restauracje, sklepy, bilety do kin)

- bezpłatny dojazd m.in.: z Grodkowa, z Lewina Brzeskiego, Łosiowa, Olszanki, Brzegu, Oławy, Namysłowa i Nysy

zadania

- manualne pakowanie wyrobów spożywczych

- drobne prace porządkowe

- kontrola jakości

- zapewnienie efektywnego procesu produkcji

- stosowanie się do obowiązujących standardów organizacji, czystości i higieny w miejscu pracy

responsibilities

- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym

- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracodawcy

- książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź chęć jej wyrobienia

- doświadczenia min. 3 miesiące na podobnym stanowisku