pracownik produkcji in warszawa

job type
praca stała
salary
PLN 3,000 miesięcznie

location
warszawa, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
57219
phone
+48 697504630 lub Urszula Górecka 697201110

W 1872 Karol Wedel podarował swojemu synowi Emilowi fabrykę czekolady w prezencie ślubnym. To właśnie w tym momencie zaczęła tworzyć się historia, której możesz stać się częścią! Zapraszamy Cię do pracy w słodkim świecie, przy produkcji wyrobów znanych na całym świecie. Szukamy osób na stanowiska: pracownik produkcji, operator maszyn!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą Wedel
  • gwarantowaną premie miesięczną
  • wynagrodzenie 3000 brutto - 3600 brutto
  • dodatek nocny
  • dodatek za pracę w niedzielę i święta (80 zł brutto)
  • świetną atmosferę w pracy
  • lokalizację umożliwiającą dogodny dojazd z wielu okolicznych miejscowości
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej
  • ubezpieczenie na życie i NNW
  • dofinansowanie do karty Multi Sport
  • wczasy pod gruszą, paczki na święta i Dzień Dziecka

zadania

  • obsługa maszyn
  • praca fizyczna związane z wyciąganiem produktu z forem
  • dźwiganie ciężarów
  • wykonywanie powtarzalnych czynności
  • pakowanie dużych kartonów na paletę
  • mycie taśmy produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości produktu

oczekujemy

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej, 4-brygadowej
  • motywacji do pracy
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT