pracownik produkcji in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
reference number
51277

Jesteś osobą ambitną, lubisz wyzwania i szukasz nowych doświadczeń zawodowych? Dołącz do grona pracowników firmy z branży samochodowej– rozpoznawalnej w Polsce firmy produkującej podzespoły samochodowe i pozycji lidera na świecie.

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • dofinansowaną stołówkę na terenie fabryki,
  • zabezpieczony i darmowy parking,
  • atrakcyjną stawkę (od 2900zł lub więcej - w zależności od doświadczenia)
  • dodatkowe premie miesięczne oraz kwartalne,
  • dodatek za pracę w soboty,
  • dodatkowe benefity: Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Zdrowotne, Zniżki na wydarzenia Kulturalne oraz dodatkowe zniżki na zakupu on-line,
  • dofinansowanie do dojazdów z Oleśnicy, Dzierżoniowa i Bielawy.

zadania

  • prace produkcyjne przy montażu części,
  • przeprowadzanie testów jakościowych produktów (głównie kontrola wizualna)
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa maszyn pomocniczych.

responsibilities

  • dyspozycyjność w systemie pracy 3-zmianowym od pon. - pt.,
  • motywacji do pracy,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.