pracownik produkcji in wrocław

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 18.42 miesięcznie

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
55001
phone
+48 501331302

Pracuj z nami w firmie 3M, która umożliwi Ci rozwój w branży produkcyjnej! Podejmij współpracę z firmą z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Praca

we Wrocławiu na Kowalach.

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie w wysokości od 17,54 zł/h do 21,97 zł/h
  • 500 złotych za polecenie do pracy pracownika w konkursie Poleć do Randstad
  • dodatki za pracę w weekend do 100 zł
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki
  • dofinansowanie posiłków, ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny Transport z Wrocławia, Oleśnicy
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
  • zdobycie nowego doświadczenia

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż i pakowanie elementów
  • kontrolę parametrów procesu technologicznego
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych