pracownik produkcji in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55572
phone
+48 697102690

Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze pras i robotów przemysłowych? Pracuj z nami i twórz podzespoły dla największych marek samochodowych. Wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • wynagrodzenie 2900zł netto
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe po okresie próbnym
  • dofinansowanie do dojazdów
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do restauracji, kin itp.).
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • naukę obsługi pras i robotów przemysłowych

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości produktów
  • pakowanie części
  • prowadzenie dokumentacji
  • obsługa pras

oczekujemy

  • chęci rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku