pracownik produkcji in złotoryja

job type
praca stała

location
złotoryja, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57486
phone
+48 665304204

Chcesz pracować w europejskiej firmie, która jest wiodącym producentem pojemników transportowych? Chcesz mieć określoną jasną ścieżkę awansów i mieć możliwość rozwoju? A może nudzi Cię obecna praca i poszukujesz zmian? Tak? To dobrze się składa, mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • premię NAWET do 1000 złotych
  • program poleceń pracowniczych do 1200 zł
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • gwarancję wszechstronnych szkoleń
  • możliwość rozwoju osobistego
  • konkurencyjne wynagrodzenie

zadania

  • montaż końcowy pojemników transportowych z elementów przygotowanych na innych działach
  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującą dokumentacją (instrukcje, rysunek techniczny, zlecenia produkcyjne)
  • kontrola wizualna i pomiarowa zgodna z założeniami na rysunku technicznym
  • raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań

oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualnych
  • umiejętności użytkowania bazowych narzędzi i elektronarzędzi
  • samodzielności w powierzonych obowiązkach