pracownik produkcyjny in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57890
phone
+48 691360148

Interesuje Cię praca w systemie dwuzmianowym? Masz doświadczenie na produkcji lub chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy? Wyślij nam swoje CV

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie min. 2000 netto
  • premie indywidualne
  • pełen pakiet socjalny (m.in wczasy pod gruszą, bony świąteczne, opieka medyczna)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (7:00-15:00; 14:00-22:00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji
  • dokładności