pracownik przygotowania produkcji - handler in smolice

job type
praca stała

location
smolice, łódzkie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52488

Postaw na rozwój zawodowy - zdobywaj doświadczenie w jednej z najszybciej rozwijających się firm na świecie ! Tworzymy długoterminowe miejsca pracy oraz zależy nam zapewnieniu wszystkim pracownikom dalszych perspektyw zawodowych.

oferujemy

·        Bezpłatny transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Głowna

·        Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji

·        Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

·        Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy)

·        Wysokie standardy BHP

·        Przyjazną atmosferę pracy

zadania

·     Zamawianie materiałów z magazynu

·     Dostarczanie materiałów na linie produkcyjne na czas, aby zapewnić płynność produkcyjną

·      Przygotowanie etykiet i naklejek identyfikacyjnych wyrobów

·      Nadzór nad stanami materiałów na lokacjach produkcyjnych oraz wprowadzanie danych do systemu SAP

·      Prowadzenie inwentaryzacji lokacji produkcyjnych

responsibilities

·        Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

·        Dobra znajomość obsługi komputera (znajomość SAP mile widziana)

·        Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi

·        Wysokie umiejętności interpersonalne

·        Wysoka kultura osobista

665 133 483, 603 207 005