pracownik techniczny in oleśnica

job type

location
oleśnica, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57786
phone
+48 697240229

job description

Poszukujesz pracy w Oleśnicy?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu oraz długofalowym?

Jeżeli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • wynagrodzenie 3373 zł brutto na okresie próbnym;
  • po okresie próbnym 3673 zł brutto po okresie próbnym;
  • prywatna opieka medyczna - płatne przez pracownika 1 zł;
  • ubezpieczenie na życie NW - płatne 1 zł;
  • dofinansowanie do karty sportowej;
  • pożyczki na cele mieszkaniowe, wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna dla dzieci itp.

zadania

  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw;
  • obsługa maszyn;
  • dolewanie oraz wymiana oleju;
  • czyszczenia techniczne maszyn, zbiorników, wymiana płynów technologicznych.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym (czterobrygadowy) w ruchu ciągłym;
  • otwartość na naukę;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • przestrzegania procedur na terenie zakładu.