pracownik transportu/magazynier in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
magazyn
reference number
48574

Masz uprawnienia i doświadczenie na wózkach widłowych? Poszukujesz stałej pracy? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w branży automotive.

Gwarantujemy:

Bogaty pakiet socjalny, darmowe dojazdy, atrakcyjna stawka za godzinę oraz ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia.

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową – min. 18,51zł brutto
  • dodatek miesięczny za pracę w systemie 4-brygadowym
  • umowa o pracę tymczasową przez Agencję Pracy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w Firmie już po 3 miesiącach ( płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • bezpłatny transport do miejsca pracy (Przewozy kursują przez Jaworzno, Sosnowiec, Porąbkę, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Czeladź, Będzin, Dąbrowę Górniczą, Tucznawę, Ząbkowice, Niegowonice, Okradzionów, Łosień, Bolesław, Bukowno, Sławków, Strzemieszyce),
  • tani i smaczny obiad za 3,80 zł
  • nagroda 2 000 zł za polecenie kandydata
  • premię świąteczną – 50% miesięcznego wynagrodzenia
  • nagrody za innowacyjność – do 350 zł brutto za pomysł
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

  • przygotowanie szyb samochodowych do wysyłki oraz załadunek
  • pakowanie i zabezpieczanie szyb do transportu
  • przyjęcie materiału z zewnątrz, rozładunek oraz wydanie na linię
  • transportowanie szyb, pojemników oraz innych materiałów na terenie zakładu
  • obsługa i wymiana baterii zasilających
  • segregacja odpadów w tym stłuczki

responsibilities

  • uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • mile widziana znajomość obsługi skanera
  • świadomości zasad dotyczących BHP
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • dokładności

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" na numer 501 327 456, a my oddzwonimy:)