pracownik utrzymania ruchu in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58570
phone
+48 697504647

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA TYCHY” NA NUMER

697 - 504 - 647 A MY ODDZWONIMY! :)

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - płaca zasadnicza,
  • premie (miesięczne, kwartalne, świąteczne, za pracę w nadgodzinach, "wczasy pod gruszą", paczki dla dzieci),
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu,
  • możliwość korzystania z benefitów pracowniczych - karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do sklepów i kina.

zadania

  • wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem stacji, maszyn i urządzeń,
  • wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,
  • współpraca z działem technologicznym w zakresie przygotowania narzędzi do produkcji oraz optymalizacji procesów.

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne, mile widziane średnie techniczne,
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki i/lub pneumatyki maszyn,
  • uprawnienia SEP 1 kV
  • doświadczenie w naprawach i obsłudze stacji bazujących na sterownikach PLC.

Wiedza specjalistyczna

  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych oraz pneumatycznych,
  • mile widziana praktyczna wiedza z zakresu obsługi stacji zrobotyzowanych (roboty KUKA/ABB) / lub chęć nauki,
  • mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC (SIEMENS S7) / lub chęć nauki,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office.