pracownik utrzymania ruchu in złotoryja

job type
praca stała

location
złotoryja, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52230

Firma produkcyjna ze Złotoryi zatrudni na stałe, przeszkoli i podniesie Twoje kwalifikacje. Nie musisz posiadać doświadczenia w dziale utrzymania ruchu, aby zdobyć możliwość pracy jako elektryk, mechanik lub elektromechanik. Dla firmy liczą się Twoje chęci i techniczne zacięcie. Nie zmarnuj takiej okazji!

oferujemy

  • umowę i pracę na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • uzyskanie uprawnień eksploatacyjnych
  • kursy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

zadania

  • wsparcie przy technicznym utrzymaniu parku maszyn

responsibilities

  • zainteresowania sprawami technicznymi: naprawy, modernizacje, budowa etc. urządzeń lub narzędzi
  • zaangażowanie w pracę
  • chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane wykształcenie zawodowe o profilu technicznym