pracownik/ca magazynu leków weekendy in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
magazyn
reference number
51781

Szukasz dodatkowej pracy w weekendy? Lubisz pracę zespołową? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w miłej atmosferze? A może szukasz pierwszej pracy?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stała stawka godzinowa i możliwość wypracowania premii
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów Randstad PLUS (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • praca ze skanerem
  • przygotowywanie towarów do wysyłki

responsibilities

  • dyspozycyjności do pracy wedle grafiku: piątki 10:00-14:00; soboty 14:00-22:00; niedziele 19:00-03:00
  • dogodny dojazd do miejsca pracy - Katowice, ul. Porcelanowa
  • motywacja i chęć do pracy