pracownik/ca produkcji in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59127
phone
+48 697 503 042

job description

Poszukujesz pracy na wakacje?

Chcesz zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie? Nie czekaj, aplikuj!

Zadzwoń lub wyślij sms o treści PRACA WAKACJE na numer 697503042 a my oddzwonimy.

Praca we Wrocławiu na Kowalach.

oferujemy

  • pracę wakacyjną na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 23,32 zł brutto / h
  • dodatki za pracę w weekend
  • bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicy
  • dofinansowanie do wszystkich posiłków w firmowej stołówce
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
  • zdobycie nowego doświadczenia i udział w ciekawym szkoleniu wdrażającym do pracy

zadania

  • montaż i pakowanie elementów
  • prosta obsługa maszyn
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • motywacji do pracy i chęci do nauki