praktyka w dziale hr in bielsko-biała

job type
praca tymczasowa

location
bielsko-biała, śląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52391

job description

oferujemy

- praktykę w renomowanej firmie będącej liderem na rynku usług HR

- elastyczny grafik

- nowoczesne, dobrze wyposażone biuro

- miłą atmosferę, wsparcie i dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem

- zdobywanie cennych doświadczeń, które z pewnością zaowocują w przyszłej pracy zawodowej

zadania

- wsparcie pracowników biura w ich codziennych obowiązkach

- pomoc w przygotowywaniu dokumentów, ogłoszeń o pracę

- wstępne wywiady telefoniczne z kandydatami do pracy

- obsługa social mediów pod kątem wyszukiwania odpowiednich kandydatów do pracy

- uczestnictwo w charakterze słuchacza w rozmowach kwalifikacyjnych

responsibilities

- chęci odbycia 3 miesięcznych, bezpłatnych praktyk studenckich/ absolwenckich

- komunikatywności i miłego usposobienia

- chęci nauki i czerpania wiedzy