praktykant hr warszawa mokotów

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
49985
phone
+48 607373586

Chcesz nabrać doświadczenia zawodowego? ? Interesujesz się tematyką HR i chcesz poznać jak wygląda proces rekrutacyjny od środka? A może potrzebujesz praktyk by uzupełnić wiedzę z uczelni?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy na bezpłatne praktyki!

oferujemy

Co zyskujesz?

  • wiedzę, doświadczenie, praktykę odnośnie rekrutacji, zatrudniania pracowników w międzynarodowej organizacji będącą liderem w branży HR
  • pogodzimy Twój grafik na uczelni z praktykami w naszym biurze,
  • kawę i herbatę będziesz parzyć - wyłącznie dla siebie !
  • świetną, luźną atmosferę i przyjaznych współpracowników,
  • zaświadczenie i rekomendacje o odbytych praktykach, stażu
  • możliwość podjęcia zleceń/pracy ponieważ tym się na co dzień zajmujemy :)

zadania

Co będziesz u nas robić:

  • prowadzić samodzielnie procesy rekrutacyjne : selekcjonować cv, przeprowadzać rozmowy telefoniczne oraz spotkania w biurze z kandydatami.
  • wspierać nas w codziennej pracy : obsługa recepcji, nadawanie przesyłek,/
  • tworzyć dokumentacje pracowniczą

oczekujemy

Poszukujemy osób do naszego przyjaznego biura na Mokotowie (przy samym metrze Wilanowska), które podejmą bezpłatne praktyki w dziale HR.

Mile widziana komunikatywność, asertywność i wielozadaniowość.