praktykant w dziale księgowości in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
47318

Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji? Jesteś osobą skrupulatną i dokładną? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości? Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział.

oferujemy

  • chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • skrupulatność i dokładność w działaniu
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • dyspozycyjność ok 20h w ciągu tygodnia
  • otwartość na odbycie bezpłatnych praktyk
  • możliwość zatrudnienia w ramach stażu z UP

zadania

  • wsparcie działu księgowości w bieżących działaniach
  • czynności związane z obiegiem dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • skanowanie dokumentów
  • obsługa korespondencji wewnętrznej (otrzymywanie akceptacji i monitorowanie statusu)

responsibilities

  • możliwość rozwoju w strukturach korporacyjnych
  • naukę od profesjonalistów w branży
  • zaświadczenie potwierdzające nabycie praktycznych umiejętności