praktykant/ka w dziale hr in radom

job type
praca tymczasowa

location
radom, mazowieckie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57625
phone
+48 603308009

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziale HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na bezpłatne praktyki do biura Randstad w Radomiu!

oferujemy

  • 3 miesięczną bezpłatną praktykę (możliwość dopasowania do grafiku zajęć na Uczelni)
  • możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia
  • stałą współpracę z doświadczonymi rekruterami
  • miłą atmosferę praktyk

zadania

  • wykonywanie prac administracyjno – biurowych
  • selekcja kandydatów
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  •  wsparcie konsultantów w prowadzonych projektach
  •  bezpośrednia, telefoniczna obsługa kandydatów

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani absolwenci i studenci)
  • zainteresowanie obszarem HR
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista