praktykant/ka w dziale hr in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52701

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziale HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na bezpłatne praktyki do biura Randstad w centrum Warszawy!

oferujemy

  • wiedzę, doświadczenie, praktykę odnośnie rekrutacji, HR, zatrudniania pracowników
  • pogodzimy Twój grafik na uczelni z praktykami w naszym biurze
  • kawę i herbatę będziesz parzyć - wyłącznie dla siebie !
  • świetną luźną atmosferę i przyjaznych współpracowników
  • zaświadczenie i umowę o praktyki
  • możliwość podjęcia zleceń/pracy ponieważ tym się na co dzień zajmujemy :)

zadania

  • branie aktywnego udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych
  • kontaktowanie się z kandydatami i przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych, a jeśli zobaczymy, że czujesz flow - będziesz mógł je poprowadzić samodzielnie
  • zarządzanie dokumentacją pracowniczą

responsibilities

  • pozytywnego nastawienia i chęci do rozwoju
  • dobrej organizacji czasu i wychodzenia z inicjatywą
  • dyspozycyjności min 3 dni w tygodniu
  • zaangażowania w wykonywane czynności
  • uśmiechu kiedy wchodzisz do biura