praktykant/ka w dziale rekrutacji stałych in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52270

job description

oferujemy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dziale rekrutacji stałych (wystawiamy zaświadczenie o odbyciu praktyk i opinię)
  • możliwość odbycia praktyk dla studentów psychologii (obecność psychologa)
  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę opiekuna praktyk

zadania

  • pomoc w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne
  • publikacja ogłoszeń
  • selekcja CV kandydatów
  • aktualizowanie bazy danych kandydatów
  • prowadzenie działań direct search oraz poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • umawianie spotkań oraz prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami

responsibilities

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk