praktykant/ka in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
48004

Posiadasz głowę pełną pomysłów? Stawiasz na rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

Aktualnie poszukujemy praktykanta/ki na okres 2-3 miesięcy do naszego biura Randstad w Dąbrowie Górniczej.

oferujemy

  • sporą dawkę wiedzy oraz praktycznych umiejętności,
  • towarzystwo pozytywnie nastawionych i energicznych osób,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie.

zadania

  • prace administracyjno-biurowe,
  • selekcja kandydatów,
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych,
  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa kandydatów,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • wsparcie bieżącej pracy biura.

responsibilities

  • dyspozycyjności min. 30 h tygodniowo,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • otwartości i komunikatywności,
  • chęci do nauki
  • mile widziani studenci socjologii, psychologii oraz nauk pokrewnych.