praktykant/ka in grodzisk mazowiecki

job type
praca tymczasowa

location
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
48805

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi? Zostań praktykantem w  Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe najlepszym specjalistom na rynku pracy w Polsce i za granicą. Randstad, będący częścią holenderskiego Randstad Holding jest liderem na polskim rynku doradztwa personalnego i usług HR. Chcielibyśmy zaproponować Ci udział w naszym Programie Praktyk Zawodowych!

PRAKTYKI SĄ BEZPŁATNE.

oferujemy

  • praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego
  • wiedzę od najlepszych profesjonalistów w branży
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla największych firm produkcyjnych na rynku polskim i międzynarodowym

zadania

  • zobaczysz, jak funkcjonuje najlepsza agencja doradztwa personalnego w Polsce (oddział w Grodzisku Mazowieckim)
  • będziesz aktywnie wspierać konsultantów w prowadzonych projektach rekrutacyjnych
  • poznasz pracę w systemie SAP
  • będziesz zaangażowany w prowadzenie dokumentacji kadrowej

responsibilities

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • lubi pracę z ludźmi i efektywnie współpracuje w grupie
  • chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i pracy z klientem
  • planuje swoją karierę w sektorze usług HR

To właśnie Ciebie szukamy!

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47.