praktykant/ka in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58212
phone
+48 697 400 255

Masz plany na wakacyjny wyjazd, ale nie masz pieniędzy? Mamy na to rozwiązanie! Aplikuj teraz, zdobądź pierwsze zawodowe doświadczenia i zarób ekstra kasę!

Rozpoczęcie pracy 24.06.2019

Lokalizacja: Łódź, ul. Kurczaki 132

oferujemy

  • wynagrodzenie >2500 zł/mc na rękę
  • pracę 40 h w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • umowę o praktyki absolwenckie
  • wsparcie i opiekę w procesie wdrożenia ze strony doświadczonych pracowników
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie wakacyjnym
  • dofinansowanie do obiadów
  • czyste i ciche miejsce pracy z możliwością zobaczenia przed zatrudnieniem
  • miłą atmosferę

zadania

  • wyprodukowanie wyrobu zgodnie z instrukcją
  • kontrola jakości
  • raportowanie w systemie komputerowym

oczekujemy

  • dokładności
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (5:30 - 13:30, 13:30 - 21:30)
  • dyspozycyjności przez minimum 2 miesiące w okresie od czerwca do końca września

Jak się do nas zgłosić?

Aplikuj na to ogłoszenie lub wyślij sms o treści "wakacje" na numer 697 400 255.